Σκιαδαρέσες: Δύο αδερφές (ψυχές) ταγμένες στην αφαιρετικη pop
Η Νίκη και η Όλγα μάς συστήνουν με το οικογενειακό παρελθόν τους αλλά και με το μουσικό παρόν τους, που περιγράφει διαχρονικές ανθρώπινες ανησυχίες με φρέσκο τρόπο.
Η Νίκη και η Όλγα μάς συστήνουν με το οικογενειακό παρελθόν τους αλλά και με το μουσικό παρόν τους, που περιγράφει διαχρονικές ανθρώπινες ανησυχίες με φρέσκο τρόπο.
Κοινωνικά μηνύματα, καλλιτεχνική έκφραση, μα πάνω απ' όλα ανθρώπινη επικοινωνία. Αυτά έχουν να θυμούντα τα Υπόγεια Ρεύματα από 30 χρόνια πορείας. Περισσότερες... μνήμες εντός της συνέντευξης.